Ankieter terenowy

Zapraszamy do współpracy zainteresowanych pracą tymczasową, wakacyjną, na świeżym powietrzu przy wykonywaniu ankiet o tematyce ekologicznej. Jeśli jesteś EKO, dbasz o środowisko i cenisz kontakt z ludźmi - to wymarzona praca dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu skutecznych ankieterów!

Miejsce pracy: Warszawa

Co oferujemy:

  • szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne w trakcie badania
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • wynagrodzenie: 2 400 zł netto (do ręki) za wykonanie 300 ankiet
  • możliwość wykonywania pracy również popołudniami i w soboty
  • dla najlepszych – perspektywa dalszej współpracy

Twoje główne obowiązki:

  • przeprowadzanie ankiet o tematyce ekologicznej wśród mieszkańców Gocławia (szacowany czas wykonania jednej ankiety - 12 minut)
  • wypełnienie ankiety zgodnie z zaleceniami
  • możliwa praca w parach

Jakie mamy wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, dokładność, uczciwość
  • komunikatywność
  • uśmiech każdego dnia
  • WAŻNE: gotowość do pracy w terenie (Gocław)
  • odpowiedzialność za powierzoną strefę badania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: office@immoqee.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

WSPÓŁPRACUJEMY
IMMOQEE Sp. z o.o.
ul. Karola Chodkiewicza 3 lok. U10
02-593 Warszawa (Mokotów)
tel.: +48 22 825 74 45
IMMOQEE Sp. z o.o. Oddział Poznań
ul. Obornicka 235
60-650 Poznań